Tere tulemast ABC ANIME ametlikule kodulehele!

Võib-olla Sa alles alustasid anime ja jaapani kultuuriga tutvumist ning kahtled veel, kas sellega lähemalt tutvust teha. Kahtlemiseks pole aga põhjust, sest isegi kui kellegi jaoks tundub see hobi kummalisena, usume, et anime ühendab inimesi. Meie kogemus näitab, et animefännid on ühed kõige heasüdamlikumad inimesed maailmas. See on hobi, milles peitub lisaks animatsioonile terve subkultuur, mis ühendab miljoneid fänne terves maailmas. Sinulgi on võimalus sellest kõigest osa saada ja alustada võid meie poest. Tule külla, suhtle, tutvu ning liitu meie lõbusa seltskonnaga. 
Valmistusime poe avamiseks kaks aastat. Oleme oma rõõmust ja hobist teinud omale töö ning loodame seda rõõmu ka Sinuga jagada. Meie eesmärgiks on pakkuda unikaalseid tooteid, mida teistest poodidest ei leia, parima võimaliku hinnaga. Siit leiad nii anime kui ka muu animatsiooni, filmide, seriaalide ja mängudega seotud kaupa. Samuti  näiteks erinevaid jaapani maiustusi ja snäkke. Meie sortiment muutub ja laieneb pidevalt ning üritame kogu aeg leida uut ja huvitavat kaupa, millega kliente rõõmustada. 

Jaos «Eritellimused» leiad nimekirja toodetest, mida e-poes kohal pole, kuid mida saad soovi korral endale eraldi tellida. Erisoovide korral võid julgelt ja häbenemata meie poodi helistada või kirjutada. Me suudame kõike!

Meiega saad ühendust:
info@abcanime.ee
+372 685 6898
Meie pood asub aadressil: Punane 6, 13619 Tallinn
Oleme avatud:
E 10-19
T 10-19
K 11-21
N 11-21
R 11-21
L 11-22
P 11-22

Armastame animed koos Sinuga!

dd

обработка (104 of 113)2

 

Leave Comment